KONST / Litografier / Färglitografi 14103043
nr 1410 3043
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), signerad, numrerad 32/90, daterad 76. Bildmått: 50x71, yttermått inklusive ram: 69x86 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:07:58
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)